Kılıçdaroğlu, Antalya’da

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir dizi programa katılmak üzere Antalya’ya gitti. Kılıçdaroğlu, Antalya Havalimanı VIP kısmında ağır kalabalık tarafından karşılandı.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, bir dizi programa katılmak üzere Antalya’ya geldi. Kılıçdaroğlu’nu Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP ve Uygun Parti’nin Antalya milletvekilleri, ilçe belediye liderleri ve çok sayıda parti yöneticisi ve partili karşıladı.

Havalimanındaki karşılamanın akabinde CHP Genel Lideri Kılıçdaroğlu, birinci olarak Uncalı Mahallesi Portakal Caddesi’nde, mayıs ayında Pençe- Kilit Operasyonu bölgesinde şehit olan Piyade Teğmen Abdulkadir Güler’in babası Mesut Güler ve annesi Berrin Güler’i meskenlerinde ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu, şehit konutunu ziyaretin akabinde konaklayacağı otele geçti. Kılıçdaroğlu, burada da CHP Gençlik Kolları üyelerince karşılandı. Konfeti, meşale ve coşkulu bir karşılama merasimi düzenlenen Kılıçdaroğlu’nu karşılayan gençler, ‘Gençliğin gururu Kılıçdaroğlu’, ‘İktidar iktidar’ sloganları attı.

Antalya programı kapsamında yarın, geçen hafta sel felaketinin yaşandığı Kumluca ve Finike ilçelerini ziyaret edecek olan Kemal Kılıçdaroğlu, akabinde Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Cam Piramit’te düzenlenecek toplu açılış merasimine katılacak. (DHA)

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir