Kılıçdaroğlu’ndan ‘Kirli işler’ videosu

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu kez konutunun çalışma odasından seslendi.

Twitter hesabından ‘Kirli işler’ notu düşerek yayınladığı görüntüde Kılıçdaroğlu, şu sözleri kullandı:

“Sevgili halkım bundan aylar evvel önümüzde uzun bir uğraş, ıstırap dolu bir süreç ve müthiş kara propagandalar var demiştim. Tam da beklediğim üzere oluyor. Büyük çaplı ve bol kaynaklı iftira kampanyaları ve muhalefeti engelleme uğraşlarıyla karşı karşıyayız. Hileciler, yalancılar, düzenbazlar, kışkırtıcılar, troller, sabotajcılar, lüks hayat yaşayan çete işverenlerinin parasıyla bir ortaya getirildi. Ayrıyeten Erdoğan’ın prens ve prenseslerinin milyar dolarlık vakıfları, kirli kampanya merkezlerine dönüştürüldü.

ÇETELER VE KİRLİ VAKIFLAR: Artık bu çeteler ve kirli vakıfların himayesinde çok tehlikeli oyunlar oynuyorlar. Türk milletini birbirine düşürüyorlar. Bu seçimi manipüle etmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Zira bu onlar için hayat memat problemi. Ya bitecekler ya kalacaklar.

Düşünün, kendinizi bir an için onların yerine koyun. Şu ana kadar başarılı oldukları şeyler de yok değil. Mesela halktan çalının 418 milyar doları geri alacağım dediğim kampanya sinemamızın televizyonlarda yayınlanmasını engellemeyi başardılar…

AYRINTILAR GELİYOR…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir