Sinan Oğan: Yakında beni ringde göreceksiniz

CET İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, Ankara’nın Bahçelievler semtinde açıklama yaptı.

Anadolu Ajansı’nın haberine nazaran, medyada daha sık yer almaya başladığını belirten Sinan Oğan, “Sinan Oğan’ın alanda sürpriz yaptığına şahit olacaksınız. Şirketlerin artık yeni anketler yayınlamaya başladığını da göreceksiniz. Ben buradan vatandaşlarımıza şunu söylemek istiyorum, biz CET İttifakı’nı oluşturan siyasi partiler olarak sessiz bir taban dalga yarattık ve bu sessiz taban dalga seçim sonuçlarını allak bullak edecek” diye konuştu.

‘BİLLBOARD KİRALAYACAK PARAMIZ YOK LAKİN BEŞERLER FOTOĞRAFLARIMIZI BALKONLARINA ASIYOR’

Seçim çalışmaları kapsamında bir kampanya başlattıklarını söyleyen Oğan, “Bizim billboardları kiralayacak paramız yok lakin şöyle bir gücümüz var, beşerler bizden tasarımlarımızı istediler. Çalışmaları ve fotoğrafları gönderdik. Akın akın Türkiye’nin her yerinde beşerler matbaaya gidiyor, çıkartıyor ve bunları meskenlerine, pencerelerine asıyorlar. Buradan da davette bulunuyorum: Billboardlar, televizyon ekranları, paralar pullar onların. Türk milletinin gönlü, balkonları ve meskenlerinin camları, dükkanların camları bizim. Akın akın her yerde bizim fotoğraflarımız basılıyor” dedi.

‘SEÇİM ZATİ İKİNCİ ÇEŞİDE KALACAK’

Birçok kişinin “desteklediğim aday seçilmezse, oyum boşa gider” fikriyle aday seçme konusunda dert duyduğunu lisana getiren Oğan, “Bu kere cumhurbaşkanlığında, en donanımlı, en genç, gençleri anlayacak, ülkeyi her türlü tartışmadan çıkarıp kucaklayacak bir cumhurbaşkanı adayını deneyin. Siz oy verirseniz olur, unutmayın seçim aslında ikinci çeşide kalacak” sözlerini kullandı.

YouTube’da Babala TV’de katıldığı program sonrası her kısımdan takviye gördüğünü söyleyen Oğan, “Önümüzdeki süreçlerde sürprizlerimiz var. Örneğin çok yakın bir vakitte diğer bir YouTube kanalında Sinan Oğan’ı bir dünya şampiyonuyla ringde göreceksiniz” dedi.

Daha sonra gençlerle yürüyüş yapan Oğan, esnafı ziyaret etti, görüş ve taleplerini dinlediği vatandaşlarla fotoğraf çektirdi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir