Son Dakika: Fenerbahçe, Altay Bayındır ile 4 yıllık yeni sözleşme imzaladı

Fenerbahçe, Altay Bayındır ile uzun müddettir devam eden yeni mukavele görüşmelerinde keyifli sona ulaştı. Sarı-lacivertliler, genç eldivenin mukavelesini 2026-27 döneminin sonuna kadar uzattı.

4 YILLIK KONTRAT İMZALADI

Kulüpten yapılan açıklamada, “2019 yılından beri formamızı giyen, Fenerbahçemize bağlılığı ve aidiyeti ile Futbol A Kadromuzda kaptanlığa kadar yükselen Altay Bayındır ile kontratımız 4 yıl uzatılmıştır. A Ulusal Grup forması da giyen Kaptanımız Altay Bayındır, 2026-27 dönem sonuna dek Futbol A Grubumuzun formasını terletecektir.” tabirleri kullanıldı.

“BAŞARILARI İLE YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRECEĞİNE İNANIYORUZ”

Altay Bayındırımızın, Fenerbahçemizin 1 Numaralı formasıyla kulübümüz efsane isimlerinden olacağına, muvaffakiyetleri ile yüzümüzü güldüreceğine inanıyoruz. Kulübümüze transfer olduğu günden bugüne kadar duruşu ile örnek olan Altay Bayındır’a, Fenerbahçemizin çatısı altında ve gayelerimiz yolunda birçok muvaffakiyetler diliyoruz.

BU SEZONKİ PERFORMANSI

Sarı-lacivertli formayla bu dönem toplamda 36 maça çıkan Altay, kalesinde 38 gol gördü. Başarılı kaleci 14 gayrette ise rakiplerine geçit vermeyerek kalesini gole kapadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir